Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most megyek a 8-adik osztályba...

Szucsek kérdése:

Most megyek a 8-adik osztályba,3-4-es tanuló vagyok. Még igazán nincs elképzelésem, hogy milyen szakra jelentkezzek. Tudnátok nekem mondani olyan szakmát, ami jól is keres, és az országban van elég jó elhelyezkedési lehetőség?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Menj gimibe és lesz 4-5 éved kitalálni
2014. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan. Ne aggódj ezen :)

Én is hasonlóképpen vagyok,most megyek 8.- ba, csak én 4-es 5- ös tanulóként. Eléggé zavar, hogy még nem találtam magamnak érdeklődési kört, míg masok már az egész életüket eltervezték. De rengetegen megnyugtattak már, hogy ez normális, és azóta én is belenyugodtam. Te is meg fogod találni ami érdekel, ez nem Gyakorin fog kiderülni :)

Előtted az élet, meg minden. ;)

13/L

2017. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!