Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ciki vagy furcsa...

Szerintetek ciki vagy furcsa ha gólyatáborban semmilyen szexuális árnyalatú játékban nem akarok részt venni? (ME, gépész)

Figyelt kérdés
az ilyen játékok kötelezőek vagy opcionálisak? szerintetek "kinéznek" maguknak emiatt a többiek? vannak ott hozzám hasonló, ilyenekből kimaradó emberek? az ivással amúgy nincs gond, az jöhet minden mennyiségben :-D

2015. aug. 28. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Te voltál és orális szexre kényszerítettek óránként 30 gólyával és 2 seniorral.
2015. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért jó ez neked, de nem ciki. Elég sokan tartózkodnak ezektől, már amennyiben van ilyen a táborban. Idén olyan táborokban sem volt, ahol amúgy szokott lenni. Hát az ME-n és a gépészeknél szerintem amúgy se lenne sok ilyen várható, milyen volt végül?

Az egyetemisták ivását persze sosem utálják ki kívülről, mert az egész ország iszik. De hallani olyat, hogy valaki pl. inni nem akar, vagy nem szabad neki. Elvileg mindenből ki lehet maradni, a tábor pedig másról is szól azért.

2015. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha belemész a hülyeségekbe, akkor fognak igazán kinézni. Igaz nem akkor, hanem azután, miután kijózanodnak!
2021. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!