Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ciki vagy furcsa...

Szerintetek ciki vagy furcsa ha gólyatáborban semmilyen szexuális árnyalatú játékban nem akarok részt venni? (ME, gépész)

Figyelt kérdés
az ilyen játékok kötelezőek vagy opcionálisak? szerintetek "kinéznek" maguknak emiatt a többiek? vannak ott hozzám hasonló, ilyenekből kimaradó emberek? az ivással amúgy nincs gond, az jöhet minden mennyiségben :-D

2015. aug. 28. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

"az ivással amúgy nincs gond, az jöhet minden mennyiségben :-D"

Erre sem lennék büszke.

Ha nem akarsz ismeretlenekkel smárolni, dugni (imitálva), akkor nem.


Felőlem az méz ki, aki akar, ha nem tetszik nem csinálom! SULIBA mész, nem gagyi túlélő táborba vagy primitív valóságsóba :D

2015. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem teljesen normális, ha ilyesmiben nem akarsz részt venni.

Nekem eszemben sem lenne még csak néző szinten sem ilyesmihez asszisztálni, az pedig teljesen kizárt, hogy még aktívan közre is működjek bármi hasonló dologban.

2015. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
41%

Úristen ez kérdés?

Persze higy nem ciki..vagy ha esetleg az akkor se legyél már ennyire bolond, fiú vagy vagy lány mert az is számít.

De egyébként te felelőségged, lehet a többiek szekálni fognak, és cikinek tartják hogy " te nem meg neked is ciki" de ez van. Teherbe akarsz ejteni valakit vagy mi?

2015. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

jajj lipták barbi... a szexuális árnyalatú játék nem az, hogy ott meg kell dugni valakit néhány kósza ponttért, hanem mondjuk le kell nyalni valamit a csaj hasáról vagy vetkőzős kvíz


de ez mondjuk gépész tábor, nem tudom honnan fognak majd csajt szerezni hozzá

2015. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Hát, bízom benne hogy a szervezők nem indítják be a homokórát ott a táborban nekik.
2015. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

#4: Nem vagyok Lipták Barbi, de az ilyen alkohol gőzős játékok nem egyszer fulladtak nemi erőszakba itthon is: [link]


Sőt, még halálba is külföldön.


Ne menj, ha nem akarsz!

2015. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nekem nem hiányzana.

2015. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

"nem tudom honnan fognak majd csajt szerezni hozzá"


Mert vannak, nekem is progmat-on sikerült diplomáznom, és nem egyedül voltam lány.

2015. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Azt csinálsz, amit akarsz. Senkit nem fog érdekelni. 1-2 kirívó eset kivételével tényleg csak néhány besavanyodott ember terjeszt rémhíreket. Főleg azok, akik gólyatábor közelében sem voltak.
2015. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%: szerintem pont te nem voltál a közelében sem :)
2015. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!