Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tennétek a helyemben? (lent)

Mit tennétek a helyemben? (lent)

Figyelt kérdés

Volt régen egy kérdésem: www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar-iskolak__6990537-van-lehetoseg-ket-jegy-ellen-panaszt-tenni-ha-ugy-gondoljuk-hogy-jogtalan-ev-ve


Azóta eltelt egy kis idő,és mindjárt suli és nem tudom mit tegyek. Próbáltunk a végére járni,és mindenhol azt a választ kaptuk hogy ez így nem szabályos. Nem írtunk dolgozatot,jegyeket nem írták a naplóba,alig tanultunk valamit. lett volna az osztálynak vizsga de a tanár nem jelent meg.


Olyanok is jobb jegyet kaptak akik lógtak,és nem is voltak ott minden órán. Diákigazolványt sem kaptam,pedig fizettünk érte.


Most van egy másik iskola ahol azt mondják nincs ilyen probléma,de nem tudom merjek-e átmenni mivel ott nem ismerünk senkit,és még nem is nagyon hallottam erről az iskoláról.



2015. aug. 21. 15:03
 1/4 anonim válasza:
Ezt a szüleiddel kell átbeszélnetek, de ha csak szarakodsz az életeddel abban az iskolában, ahol vagy, akkor inkább menj át a másikba. Majd összehaverkodsz a másik osztályban és a környezetváltás is jót tehet.
2015. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik megyében van?
2015. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most kezdted?
2015. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tavaly kezdtem.
2015. aug. 23. 16:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!