Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a teendő olyankor, ha...

Mi a teendő olyankor, ha uni-plus-on látom, hogy a leendő csoporttársaim 100%-a elkényeztetett, gazdag szépfiú illetve buta ribänc?

Figyelt kérdés

...Én pedig nem illek a sorba, ugyanis nincs pénzem, a viselkedésüket elítélem és idegenkedek tőle, sőt, visszataszítónak találom. Bulizni nem járok el, nem élek semmiféle tudatmódosítóval - alkohollal sem, kávéval sem -, és inkább "befelé élek", mint hogy azon görcsöljek, hogy másoknak megfeleljek.


Tartózkodom elítélni embereket első ránézésre, de már a rendőrségnél is alapelv, hogy "mindenki olyan, amilyennek látszik" ( = "a kispályás bűnöző úgy néz ki, mint egy bűnöző"). Illetve, nevek alapján szétnéztem a facebook profiljaik közt (micsoda kukkoló és stalker vagyok), így valamennyire beleláttam az "életükbe", és azok alapján írom ezeket.


Eddig egész életemben a legfőbb problémám és kérdésem az volt, hogy "mit tehetnék még azért, hogy műveltebb legyek", "hogy lehetnék jobb ember", "hogy segíthetnék leginkább másokon", "hogyan érthetném meg jobban az embereket"... és hasonló kérdések.


Most pedig belecsöppenek egy ilyen társaságba. Egyébként jogászképzésről van szó.



2015. júl. 26. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem az egyetemet ELTE ÁJK-n, de nem igazán értek veled egyet. Persze gondolom azóta már változott a véleményed valamennyire egy félév alatt. Tény, hogy sokaknak van mit a tejbe aprítani, ezt nem tagadom, viszont ahhoz , hogy valakit felvegyenek már eleve egy jobb fajta érettségi eredmény kell, szóval olyan nagyon hülyék nem jutnak be :D Bulizni meg nem kötelező, sőt szerintem az AJK-n még korlátozottabbak a bulizási lehetőségek mint más karokon/egyetemeken, mivel elég komolyan vesznek mindenféle hallgatói szervezkedést a korábbi gólyatáboros botrány miatt.
2016. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük, ez nem gimi.
2018. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!