Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiszámoltam, hogy mennyi...

Kiszámoltam, hogy mennyi pontom van. Vajon jól számoltam?

Figyelt kérdés
szóval úgy tudom, hogy a két legjobban sikerült érettségi százalékot kell megszorozni kettővel + a többletpontok. Na már most az egyik 83 * 2 + 86*2 = x és ehhez hozzáadtam a 28 ( nyelvvizsga többletpontot ) és így jött ki 366 pont. nem tettem emeltet semmiből. ez így korrekt ? és szerintetek egy Pannon Egyetemre vagy alapképzésre vagy fsz-re államira elég lesz ? ( turizmus és vendéglátás érdekelne többek között v. nemzetközi gazdálkodás )
2015. jún. 21. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

"(turizmus és vendéglátás érdekelne többek között v. nemzetközi gazdálkodás)"

Bocs, drága 9-es, ez neked egyenlő a történelem-angollal? Pedig neeeem.

Túl későn láttam a kérdést, segítettem volna, de már leírták előttem, amit én is leírhattam volna. :D

2015. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

először is két féle pontszámítás van, nem mindenkinek a duplázás a kedvezőbb. másodszor is valóban nem a két legjobban sikerült érettségit nézik hanem ami felvételi követelmény. szóval neked csak szerencséd volt most, hogy pont annyi jött ki, nem kell leretardáltozni a többieket.

és érdekes mentalitás, hogy az államit úgyse éred el. ha 400 fölött kellett volna a pont érdemesebb lett volna emeltet csinálnod valamiből.

2015. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
emelttel együtt sem lett volna meg :) nem tudom átszárnyalni a magas ponthatárokat :)
2015. szept. 1. 18:34
 14/15 anonim ***** válasza:

400 nem olyan sok szerintem, de tény hogy emelt kell hozzá vagy nyelvvizsga(vagy mindkettő)

majd jövőre:)

2015. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
400 fölött van jóval :) jó érettségim lett plussz a nyelvvizsga, és pár osztálytársamhoz képest még így is több pontom lett nekem, pedig ők angolból emeltet is tettek :) csak egyszerűen nagyon magasak az állami ponthatárok :)
2015. szept. 4. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!