Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségin netről szedtem le...

Érettségin netről szedtem le néhány dolgot. És észrevették? Tovább mi lesz? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok! Jobb esetben csak az adott tárgy eredményét teszik semmissé, rosszabban az összes tárgyból új vizsgát kell tenned, nem csak az adottból. Megérte?
2015. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahj szükség kényszerített rá. És nem dorgálásra vágyok. Hanem a kérdésemrr korrekt választ
2015. jún. 2. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit kell érteni azalatt, hogy érettségin entről szedtél le néhány dolgot? Milyen érettségin?
2015. jún. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt választ adtam.
2015. jún. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak utólagosan vették észre akkor nem tehetnek semmit. Ha ott buktál le az érettségi időtartama alatt, és jegyzőkönyvbe vették a dolgot, akkor jobb esetben is érvénytelen az eredményed abból a tantárgyból. Rosszabban a komplett érettségit. Segítség gyanánt annyit tudok javasolni: ha utólagosan vették észre, akkor tudsz erre hivatkozni amit mondtam. Félreértés ne essék, nem pártolom a dolgoz, de gondoltam megérdemelsz egy ésszerű tanácsot. Mindenesetre sosem lenne pofám ilyet csinálni.
2015. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*érettségid (Bocsánat, félregépeltem.)
2015. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Háhá ...még is sikeeült. Szal kPjTOK be
2015. júl. 29. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig te kapd be. Írtam egy segítő jellegű választ, és nem az, hogy megköszönnéd, még te szólsz be. Igazán büszke lehetsz magadra.
2015. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!