Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen fakultációt válasszak?

Milyen fakultációt válasszak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a magyart és elég jó vagyok belőle. Informatikából 9.-ben leraktam a középszintű érettségit, úgyhogy ebből is mehetnék emeltre, de szerintem nem vagyok elég "kocka", hogy infóval menjek tovább... Leginkább gazdaságira mennék tovább 12. után, de matekból nem vagyok valami jó...:S 2-t lehet választanom, de nem lehet pl: magyar- matek, mert ezek 1 időpontban vannak. Összetartozó tantárgyakat lehet választani. pl: magyar-töri, biosz-kémia/fizika, stb.
2010. febr. 20. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha gazdasági vonal, akkor mindenképp a matek. ha nem megy annyira, akkor pláne. szükséged lesz rá.
2010. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jól járnál vele ha az egyik a matek lenne
2010. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék matekra menni, csak a faktra nem vagyok elég jó belőle... Nálunk csak a 4-esek és az 5-osok mehetnek faktra az adott tantárgyból... Ha mégid felvesznek matekra, mellé mit válasszak?
2010. febr. 21. 00:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl. töri. De most megmondom, magyar faktra csak akkor menj ha emeltezni akarsz belőle, aminek mellesleg semmi értelme nincs, nem hallottam még olyat rá, hogy ne húzták volna le. Töri meg pl. jó asszem a gazdasági szakokra.
2010. febr. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De az nem baj, hogy rossz vagyok matekból?:S
2010. febr. 22. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg olyan rossz vagy matekból és nem is szereted, akkor nincs értelme erőltetni. menj magyarra. vagy törire, ha azt szereted.
2010. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Matek faktra ne menj, oda tényleg az 5ösök szoktak, max. egy-két négyes tanuló, de nálunk ritka.

Törit, nyelvet ajánlanám.

2010. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyelvből sajna nincs fakultáció.:S
2010. febr. 24. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!