Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen fakultációt válasszak?

Milyen fakultációt válasszak?

Figyelt kérdés
SZTE-re szeretnék menni pszichológiára, mit javasoltok, milyen fakt válna ott a hasznomra? És az egyetemről mi a véleményetek? (Igen, láttam a hasonló kérdéseket, de érdekelnek a válaszok)
2010. szept. 10. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszchológiára szinte minden tantárgy jó, válaszd azt amelyiket szereted. Feküdj rá a nyelvre, nyelvizsgázz, hogy legyen minél több pontod, elkél... Emletszinten is érettségizz valamiből! Ha jól tudom biosz, magyar, töri, idegennyelv, és matek közül kell két tárgyat választani, amit beszámítanak.
2010. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe [link]

Amúgy tényleg, nem tudom fejből, mi mindent fogadnak el (felvin meg tudod nézni), de jó sok mindent, szóval nézz utána, és válaszd ki, melyik megy neked legjobban, illetve mit tanítanak legjobban a sulidban.

2010. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2010. szept. 12. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!