Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki fogorvosi karon tanul,...

Aki fogorvosi karon tanul, válaszolna nekem pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Az első 1-2 félévben miből kell a legtöbbet tanulni? Érdemes nyáron elkezdeni, vagy megcsinálható simán suli közben, gond nélkül?


Illetve az órák többsége hogyan zajlik? Lapotopot hordtok és abba gépeltek, vagy füzeteket hordtok? Hány füzet kell és mennyit írtok napi vagy heti szinten?


Szerinted ha jó eredménnyel akarom elvégezni az egyetemet és jó akarok lenni a szakmában, mire kell sok időt fordítanom?


Légyszi írd majd meg, hogy hol tanulsz és mióta!


Köszönöm!


2015. márc. 30. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, kicsit későn a válasz,de első két félévben anatómiát kell a legtöbbet tanulni plussz biokémia/kémia és biofizika plussz első félévben sejtbiológia az elég gyilkos. Szerintem annyira nem érdemes nyáron kezdeni épp elég lesz az egyetem legalábbis én nem tanultam előtte semmit, kérdezettem több embert de mindneki mondta h pihenjek inkább mert utána ezt jó sokáig nem tehetem(sajnos igaz is) Az órákra legtöbbünk füzetet hord mivel sokat kell rajzolni még előadásokon is de vannak köztünk páran akik hordanak laptopot is. Az hogy ki mennyit ír ez változó, van aki sosem mert majd megtanulja a eltött előadásokból, van aki nem jár előadásra és van aki végig írja minden órát, ez tőled függ hogy mnnyit akarsz jegyzetelni. gyakorlatokon azért érdemes írni a dolgokat. Ha jó akarsz lenni a szakmában akkor nem az elméleti tárgyak fognakdönteni, az úgyis később derül ki, hogy van e hozzá képességed amikor már jönnek a fogorvosi tárgyak első pár évben szerintem nem lehet kiszűrni.

SOTE FOK 1.éves

2015. jún. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!