Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis fogorvosi karon a...

Semmelweis fogorvosi karon a 3. évtől milyen gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés
Egymás szájában is kell "tevékenykedni"? Csak mert én nem szeretném hogy bármelyik csoporttársam az én fogaimat vizslassa :(

2015. febr. 18. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Te miért nem szeretnéd?

Én is a fogorvosira készülök, és egy barátnőm, aki az orvosira jár, mesélte, hogy a FOK-osok sokszor tesznek fel képeket facebookra, ahogy egymáson gyakorolnak...őszintén szólva nem rajonganék ezért az ötletért, hiszen nagyon sok pénzt adtam már ki a fogaimra és nem szeretném, ha egy gyakorlatlan kéz elrontana rajtuk bármit is...tudom, így én se várhatom el, hogy hozzám bizalommal forduljanak, de van ami szent!

Egyébként itt vannak fent az órarendek, nézelődj bátran!

Tantárgytematikát nem tudom honnan lehet szerezni.

Idén felvételizel egyébként? :) Akár igen,akár nem, sok sikert! :)

2015. febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2015. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!