Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesélne nekem valaki a Közgazd...

Mesélne nekem valaki a Közgazdasági Politechnikumról?

Figyelt kérdés
Légyszíves! c:

2015. febr. 21. 10:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Naaaaaaa:(
2015. febr. 26. 20:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy későn válaszolok, most vettem észre a kérdést, de lehet, hogy még segíthetek vele.

Én oda járok. Szeretem, összességében jó iskola. Sokféle szakkör van (fotószakkör, dráma, videószakkör, sportszakkörök). Lehet iskolarádiózni, nagyobbaknak gólyatábort, gólyabált szervezni. Jó nagy az iskola is. Én szabadabbnak érzem magam, mint az előző iskolában, mert nem kell mindenhez engedélyt kérni, szünetekben oda mész, ahova akarsz (persze az iskolán belül), nem mindent szabnak meg, például, hogy milyen füzetet hozzál meg milyen táskát. A büfé nagyon jó, szinte minden van ott a csokiktól kezdve a melegszendvicsen át a joghurtig! 2 ebédszünet van, egy 25 és egy 20 perces. Van egy ebédkártya, arra kell pénzt tölteni, és azon a napon, amikor tetszik az ebéd, ehetsz. A és B menü közül választhatsz. Nyolcadik után nyelvi év van. Nem olyan osztályok vannak, mint a többi iskolákban, hogy pl. 8.a meg 10.b, hanem a gólyatáborban az új osztályok kitalálhatják az osztálynevüket. Ami érdekes, hogy szünetekben nyugodtan lehet használni telefont, tabletet, mp3-at, bármit. Néha órán is, ha a tanártól engedélyt kérsz rá és megengedi. Vannak olyan órák, amiken lehet enni-inni.

2015. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!