Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BKF és ZSKF után milyen sulit...

BKF és ZSKF után milyen sulit ajánlanátok 3-nak? BCE BGF esélytelen hogy bejutok. Gazdasági és menedzsment szakra mennék.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
ha fősuli akkor KJF esetleg (én is oda járok csak más szakra, de nincs panasz)
2010. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
60 méterre lakok attól a sulitól :D sok hülye mindig ott lóg a tesco előtt azt nem lehet tőlük kijönni kocsival XD
2010. febr. 8. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:

KJF?:)


Ne pontozzatok le, nem saját tapasztalat, de állítólag a KJF-es diplomákat nem nagyon veszik számba sehol. Sajnos az oktatás színvonala lecsökkent nagyon:(

2010. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
BGF esetleg
2010. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló igazad van.

3. válaszoló kérdést elolvastad?

2010. febr. 8. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, azt karnak olvastam =/ De neked is milyen normális stílusod van...
2010. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sorry, de én is úgy hallottam,hogy a Kodolányi elég ratyi... Pont tegnap mondta egyik osztálytársam,hogy neki van ismerőse aki KJF-en diplomázott és elzavarták... (lehet hogy túlzott, de ez is egy vélemény...)


Szerintem azt csak utolsó helyre rakd, mert tényleg nincs túl jóneve a sulinak... Nézz körül a BGF-en esetleg... Vagy ott a Corvinus (bár az álomponthatár kategória :( )


Sok sikert!!!! Tanulni, Tanulni, Tanulni!!!

2010. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
BGF-et nem ajánlom.... nem akarlak megbántani ,de a BKF is és a ZSKF is a 2 leghabibb suli közé tartozik,azt még a leghülyébbek is elvégzik:D. :$ bocsi. Nem csodálom ha mindkettő sikerült is....:)
2010. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!