Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért csinálja velem ezt a...

Miért csinálja velem ezt a magyartanárom? Mit tegyek, hogy ne buktasson meg?

Figyelt kérdés
Szakközépiskolába járok,a magyartanárom kispécizett magának,mindig tőlem kérdez mindent,azt is amit még nem is tanultunk... Ha kihív felelni,nem azt mondom amit ő akar,gondol,nem pontosan azt amit a füzetbe írunk akkor már kettesnél jobb jegyet nem ad. Ez mindkét tantárgyból így van. Az első félévben kerek 2-es átlagra nem adta meg a kettest nyelvtanból. Általánosban egyátalán nem tanultunk elméletet pláne nem 3-4 oldalakat napról napra,ott van a 14 többi tantárgy...Eddig szerettem mindkét tantárgyat,de most megutáltam őket.

2015. jan. 20. 18:07
 1/3 Gabooorka ***** válasza:
51%
TANULJ!!!
2015. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem véletlenül. Talán nagy a szád vagy feleselsz vagy egyáltalán nem tanulsz. Maradj csendben órán és tanulj.
2015. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mint azt már leírtam hiába tanulok 2-esnél jobb jegyet nem ad akkor sem ha elmondom amit a füzetbe írtunk!Csendes természetű vagyok,minden órára tanulni szoktam,más tantárgyakból nincs ilyen problémám,csak ennél a tanárnál.
2015. jan. 21. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!