Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen bizonyítványt kap az,...

Milyen bizonyítványt kap az, aki felsőfokú szakképzést végez?

Figyelt kérdés
az egyetemi bsc fokozat után diplomát lehet szerezni, de annak mi a neve?
2015. jan. 14. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Szakirányú továbbképzésre gondolsz?
2015. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem összekeversz valamit. Bsc után mesterképzésre lehet jelentkezni, aminek bizony diploma lesz a vége. A felsőfokú szakképzés egy ennél alacsonyabb szint, ami szerintem OKJ-s bizonyítványt adhat, és nem kell hozzá Bsc.
2015. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Igen mondjuk, jól mondja a második.

A felsőfokú szakképzés, az ami a felvinél F-betűvel kezdődik, pl.: ifjúságsegítő.

A Bsc után van lehetőség szakirányú távbbképzésre, az egy külön bizonyítványt ad, tehát nem másod diploma. A másod diploma a Bsc után lévő Msc.

(első voltam)

2015. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
NEM mondtam, hogy mesterképzésre akarok menni! Mondta valaki???? nem vagyok 3. évesen annyira idióta, hogy ne tudjam, mi a különbség az msc és a felsőfokú szakképzés, tudom, azt is, mi a szakirányú tovább képzés, annyira sötét barom sem vagyok, arra is gondoltam korábban, de a felsőfokú szakképzést MÁS ÁGAZATBAN gondoltam!!!! köszönöm az eltúlzott intelligenciát igazoló válaszokat! -.-
2015. jan. 15. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Még most sem tudom miről beszélsz de jó lenne ha visszavennél a hangnemből, ugyanis ha veszem a fáradtságot és válaszolok a kérdésedre, nem azt várom el, még ha te nem is erre gondoltál, hogy így reagálj rá. Tanulj egy kis tiszteletet. Paraszt!

Ja és kössz a lepontozást mert te nem tudod megfogalmazni, mit is akarsz tulajdonképpen. Ezt is lehet nyugodtan!!

2015. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem senki sem okítson! Én megfogalmaztam, csak kár, hogy nem emeltem ki, mert így nem volt közérthető, amit szerettem volna megkérdezni... Tisztelet? Nagyon kevés ember érdemli meg, hogy tiszteletre méltó legyen, nem megbántásként. Ti sem tiszteltetek meg, úgy írtatok, mintha egy idióta óvodás lennék, köszi... már nem is érdekel a kérdés, azt hittem a gyakori kérdéseken gyorsan lehet pontos választ kapni, ingyen, lehet, de normális témákban sajnos nem. Rám küldöd a rendőrséget, hogy vegyek vissza a hangvételből? Ide jöhet, nem fog találni semmit :D
2015. jan. 15. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom fogalmad sincsen a szavak jelentéséről, sem az alapvető emberi viselkedésről. További kellemes paprikás hangulatot! :)
2015. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!