Felvételi probléma?

Figyelt kérdés

Elektronikusan jelentkeztem. A dokumentumok rész az narancssárga színű a többi zöld(kivétel még a hitelesítés).

Ez mikor fog zöldre váltani? Már nem tervezek több dokumentumot csatolni.


Másrészt van egy OKJ-m amit el kéne fogadniuk, mert szakirányú és nem értem el a maximálisan adható többletpontokat sem. Azzal viszont az a gond, hogy a listában nem szerepel úgy ahogy én megkaptam a bizonyítványt így azt választottam ki ami leginkább hasonlít rá. Ez lehet probléma?


A harmadik pedig ha 2014-ben 348 volt a ponthatár és most nekem 356 pontom van az elég lesz?


2015. jan. 1. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor lesz zöld, ha befizeted a pénz és elküldöd a hitlesítést, mikor meg van, hiteles a jelentkezésed.

Nem minden okj-ért jár többletpont, szakfüggő.

Azt senki nem tudhatja mekkore lesz a ponthatár. Nekem 320 pontom van, tanári szakra készülök, tavaly 262 volt a ponthatár, idén központilag 305 a ponthatér, de az egyetemek emelhetnek.

2015. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!