Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételivel kapcsolatos...

E-felvételivel kapcsolatos kérdések. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak egy gyors felhomályosításra lenne szükségem, valaki okos kérem válaszoljon Nekem, mert elfelejtettem már hogyan is működik pontosan a jelentkezés.


E-felvin, az "Választott természettudományos tárgy" témakörébe, biosz-fizika-föci tartoznak ugye? Tehát oda továbbra sem írhatok informatikát igaz?

Ez esetben miért nincs "biológia" szekció a legördülő listában?:D (biosz-föcit láttam csak)


Másik kérdésként pedig..

Testreszabás szekcióban --> "Felsőfokú tanulmányokat folytat(ott) vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik", ez ha jól értelmezem nem vonatkozik OKJ képzésre, hanem azt máshol kell megadnom, ugye?


És az átutalással kapcsolatban, amennyiben jogosult vagyok az 50%-os fizetési módra tehát 9000 helyet csak 4.500-őt kellene utalnom, vagy hogy?:) Ezt annó 2012.-ben sem tudtam:(.


Nagyon hálás lennék a válaszokért, ezekkel vagyok még hadilábon, azután tudnák hitelesíteni:).

Köszönöm előre!



2014. jan. 25. 20:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!