Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-sek, vagy más egyetemisták...

BME-sek, vagy más egyetemisták! Ti ezt hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Pénteken dupla matek pót zh, műábra zh, meg még két másik tárgyból zh, és...megint veszélyeztet a csúszásveszély. Cirka reggeli tanulás óta most bepánikoltam, mert...mintha lóf***t nem csináltam volna. Van esély felkészülni még péntekig? :(

Most is csak felsurrantam kétségbeesésem közben ide, gyik-ra, aztán lépek is vissza tanulni. Csak hátha tudok valami megerősítést adni...:(

Matekból igazából megvannak az alapok a fejemben, csak kombinált feladatokban nem tudom visszaadni. A műszaki rajz meg hát...most gyakorlok.


2014. dec. 3. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Kave, energiaital, koffeintabletta tetszoleges kombinacioban. Negyedik eve nyugtatom magam azzal, hogy innentol mar csak jobb lesz, de soha nem lett igazam. Turni kell, ennyi.
2014. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálni kell, nem picsogni... A Bsc kb arra tanít meg, hogy hogyan tanulj meg minél több anyagot minél rövidebb idő alatt.
2014. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A koffein nem a legjobb a szervezetnek, inkább pihend ki magad normálisan, mert csak a szívverésed pörgeti fel meg az egészséged károsítja.

Péntekig van bőven lehetőséged felkészülni, csak oszt be rendesen az idődet és pihenj is közben. Kb fél óránként tarts 10 perc szünetet és folytasd a tanulást. Nagyon mást nem tudok írni, mint amit te is említettél, hogy az alapok legyenek meg majd azután gyakorolj amennyit csak tudsz. Nagyon mást nem tudsz csinálni.

Laptopot, telefont tedd el minél messzebb (vagy legalább a netet szüntesd meg rajtuk) és a tanulásra koncentrálj. Meglepődnél mennyi mindent meg lehet tanulni 1-2 nap alatt. De már én is voltam úgy, hogy azt hittem felesleges az egész, majd a ZH/vizsga alatt eszembe jutottak a legrandomabb dolgok is.

2014. dec. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak a tanulással foglalkozz gondolj arra hogy TÚL LESZEL RAJTA!

mert ez nem nagy dolog

2014. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!