Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csinálhatnak velem ha túl...

Mit csinálhatnak velem ha túl sok órát lógok el a suliból?

Figyelt kérdés

Kicsit sokat lógtam suliból (igazolatlanul) aztán ithon most derült ki anyum meg nagyon mérges lett olyanokat mondott h ránkhívhattyák a gyámhivatalt meg bevihetnek intézetbe meg pénzbüntetés ilyesmi :S Ez most télleg igy van vagy csak azért monta mert mérges volt? :S Csak azért csak nem csinálhatnak ilyet mert nem mentem be párszor!

16/F


2010. jan. 24. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem múltál el 16,akkor igaza van.Ha elmúltál,akkor fegyelmi és kirúgnak.Próbálj egyezkedni az osztályfőnökkel,hogy lehetne igazolni párat és talán ne lógj!!
2010. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korig vagy iskolaköteles, szóval ha tetszik, ha nem addig muszáj valahova járnod. Ha ezt magadtól, vagy szülői "kényszrből" nem teszed, akkor sajnos tényleg jön a gyámügyi ráhatás. Meg a pénzbüntetés is.
2010. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Baszus :( Az a baj h igazoltam is van egy csomó. Mind1 remélem ezt meg tudom dumálni az ofővel engem kinyirnak itthon ha megbüntetnek minket vmire :S Ezek után tuti bejárok suliba majd alszok vagy nemtom

UTÁLOM a sulit ez olyan hülyeség h be kell járni :(

2010. jan. 24. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
pedig rád férne: "ránkhívhattyák"... egyébként tényleg 18 éves korodig iskolaköteles vagy, úgyhogy nincs sok választásod...
2010. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 czibles ***** válasza:
ráadásul egy bizonyos óraszám felett autómatikusan megbuksz. talán 250-300óra környékén van. (igazolt és igazolatlan is számít)
2010. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megbuksz, de lehet, hogy vizsgára köteleznek.
2010. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!