Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az NKE-RTK katasztrófavédelmi...

Az NKE-RTK katasztrófavédelmi szakán milyen a fizikai felmérés?

Figyelt kérdés
Tudom miből épül fel maga a felvételi, de érdekel, hogy hogy néz ki ez a gyakorlatban ( [link] ). Pl. mennyire veszik ezt komolyan, ha 79 pontom van akkor is megrántanak?

2014. szept. 8. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis miért ne vennék komolyan? A szabály az szabály, különben miért lenne? Ilyen alapon akkor engedjék már át azt is akinek 78 van, mert már az is majdnem 79 és az meg már majdnem 80... Meg akinek 77... Nem, ha 80-tól engednek át, akkor annyitól engednek át. Valahol meg kell húzni a határt.
2014. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És pl. a fekvenyomásnál egyszerre kell kinyomni mind a 25-öt? Vagy hogyan? Megállhatsz 1 perc mondjuk? Vagy van rá megszabott időintervallum?
2014. szept. 9. 10:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy megadott idő alatt kell a lehető legtöbbször megcsinálni. Ha lejárt az idő, nincs tovább, annyi pontot kapsz amennyit nyomtál. Nincs közben pihenés. Te kicsit túl lazán veszed a dolgokat, nem gondolod? :D
2014. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na így értettem, hogy megadott idő alatt. Azt hittem egyszerre kell kinyomni mind a 25-öt :D
2014. szept. 10. 08:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem díjazzák ha közben megállsz pihenni. Plusz akkor nem lesz tökéletes az eredmény, ha csak nem vagy vérprofi. De fiúknál szerintem még akkor sem, minden másodperc kell.
2014. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval egyszerűnek tűnik, de mégis rengeteg embert kiszórnak. A többi gyakorlatról nem is beszélve. Ha pl nem érinted tökéletesen a vonalat futásnál, már mehetsz is az öltöző felé, be sem kell fejezned. Felülésnél szintén nem mindegy hogy csinálod. Nekem 79 pontom lett, ezért is írtam, hát ez van, majd megyek jövőre megint.
2014. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ, amúgy ha levelezősben felvételizel, oda hogy-hogy nincs alkalmassági?

2014. szept. 11. 09:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy oda csak hivatásosok mehetnek, azoknak meg amúgyis kötelező a felmérés évente vagy valahogy így.
2014. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerre kell lenyomni a fekvenyomást is. Nincs pihi, nem is tudom miért lenne
2014. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!