Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetemet ajánlotok nekem?

Milyen egyetemet ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
én amit a legjobban szeretnék csinálni, az filmeknél special effects, visual effects kategória? egy magyarnak lehet elérhető egyáltalán ilyen? egyáltalán van Magyarországon ilyen ahol ilyet oktatnak? vagy ha csak külfödi intézményt ismertek az is jó. Bízok benne, hogy valaki tud nekem mondani valamit. előre is köszi
2010. jan. 17. 16:46
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom pontosan, hogy ez van-e, de ha ilyen irányú az érdeklődésed, akkor a MOME jó választás lehet, nézz szét a honlapjukon! Meg hát persze ott van a SZFE, de mindkettőhöz igen nagy teljesítmény kell már a felvételin is.


[link]


[link]


Remélem picit segítettem!

2010. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a Budapesti Kommunikációs Egyetemet (BKF) ajánlom neked www.bkf.hu
2010. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!