Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetemet ajánlotok...

Milyen egyetemet ajánlotok nekem? Olvasd tovább

Figyelt kérdés

Engem a filmek érdekelnek, és azon belül is a filmtrükkök, speciális effektek ilyesmik. De nem tudom, hogy hol lehet ilyet tanulni. Amit olvasgattam az alapján maya, vagy 3dsmax kellene (lehet rosszul tudom). Viszont ezekről csak tanfolyamot találtam. Szóval ha ilyesmikkel szeretnék foglalkozni, mit ajánlotok?

Előre is köszi


2009. aug. 3. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A ZSKF-n (Zsigmond Király Főiskola) komm-média szakon van film kommunikáció szakirány ill. a szabadbölcsészeten (filmelmélet és filmtörténet) is.
2009. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

(Automatizálási és Alkalmazott Informatikai Tanszék )


[link]

2009. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Inkább olyan érdekelne, mint amilyet a második válaszoló írt, és nem annyira a film, mint művészet. Ha tudtok még légyszi írjatok, köszi!
2009. aug. 3. 13:10
 4/6 anonim válasza:
Maximálisan 2 fő uhhhhuhu, kicsit durva
2009. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ííí, ez a két fő tényleg durva :O
2009. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kaposvári Egyetem (Művészeti Kar)

Elektronikus ábrázolás, mozgókép szakok

2010. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!