Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy gimnáziumi felvételire ki...

Egy gimnáziumi felvételire ki kell öltözni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóbeli felvételi?


Jó, ha elegánsan mész.

2010. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az írásbelire én nem öltöztem ki,de a szóbelire felvettem egy szebb inget meg egy fekete szövetgatyát.
2010. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen, nehogy farmer legyen rajtad! Mikor én felvételiztem a középsuliba, a vizsgáztatók szóltak azoknak, akik hétköznapi ruhába mentek.

Nem kell nagy flanc, de látszódjon rajtad, hogy nem hétköznapi viselet van rajtad!

2010. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Többször felvételiztettem már 8.osokat diákként a szóbelin. Nem arról van szó, hogy absz. csicsásnak kell lenni, de ahogy már előttem is mondták jó ha van egy fehér ing (felső) és egy sőtét gatya. Ha nem farmer a gatya az már tuti:)


Ha lány vagy, akkor valami alkalmibb ruhát. Lehetőleg ne farmert, ne icipici miniszoknyát, és ne látszódjon ki a lényeg teljesen...:)


Lehet hogy nem tűnik nagy dolognak, de számít hogyan jelensz meg a vizsgáztatók előtt. Ez nem kifejezett értékelési szempont, de igenis figyelembe veszik.

Hidd el sokkal jobban fest az ember egy valamennyire alkalmibb ruhában, mint egy sima utcaiban amikor belép az ajtón.

2010. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vok

szóval úgy ahogy 16:11 is mondta:)


Arra se árt figyelni milyen az az ellenőrző és füzet amit viszel...

2010. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Amúgy már újramásoltam a vállalhatatlan füzeteimet. :P

2010. jan. 17. 03:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kiöltöztem minden szóbelire.

Felis vettek mindenhova, persze nem a ruhám miatt, de biztos nem ártott!

2010. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!