Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova menjek, mit ajánlatok?...

Esztroj kérdése:

Hova menjek, mit ajánlatok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tehát most megyek majd 8.-ba, és hát kéne egy jó szakközép iskola. Nem vagyok nagyon otthon ilyen témákban, de a gimnáziumot nem tartanám magamnak jónak. 4-es 5-ös tanuló vagyok, Veszprém megyében, (vagy annak alsóbb környékén), szeretnék tanulni. Amilyen tantárgyak érdekelnek (ezek mennek is): tesi, informatika, (számítástechnika is érdekelne, de még nincs olyan órám), és az angol (de bármit meg tudok tanulni ha muszáj). Kollégiumról is érdekelnének vélemények, itthon nem nagyon szeretek lenni de ez már másik lapra tartozik. Szakmában nem az a bizonyos 47 ezres témakört szeretnék, de nem is "a belemet dolgozom ki azért a 90 ezerért. Ui.: Ilyen kőműves, mérnök meg villanyszerelő nem igazán szeretnék lenni...

2014. júl. 28. 13:27
 1/2 anonim válasza:
Ha 4-es 5-os tanulo vagy akkor siman mehetnel gimibe
2014. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt én értem, csak nem szeretnék még +x évet várni...
2014. júl. 29. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!