Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már semmiképp sem tudok más...

Már semmiképp sem tudok más egyetemet választani?

Figyelt kérdés

Felvettek arra a helyre, amit másodjára jelöltem meg, de időközben (csak akkor már késő volt a sorrendváltoztatásra) rájöttem, hogy jobb lenne, ha a harmadik helyen megjelölt suliba vettek volna fel.

Most már késő bánat, nem tudok semmit sem csinálni?



2014. júl. 24. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre újra jelentkezel annyit tudsz. Ezek felelősségteljes döntések nem utólag kell rájönni hogy mégis a másik jobb lenne...
2014. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
pótfelvételi, de akkor már csak önköltségesre nyerhetsz felvételt.
2014. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neki a pótfelvéleti sem játszik sajnos.
2014. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel felvételt nyert a második megjelölt helyre, ezért nem veheti igénybe a pótfelvételi nyújtotta lehetőségeket.


Jövőre újrafelvételizel.

2014. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pótfelvételire sem jelentkezhet, mert most felvették egy általa megjelölt egyetemre.

"Csak azoknak a jelentkezése fogadható el a pótfelvételi eljárás során, akik a 2014. évi általános felsőoktatási felvételi eljárásban nem jelentkeztek, vagy jelentkeztek, de nem nyertek besorolást egyik felsőoktatási intézmény által meghirdetett, 2014. szeptemberben induló képzésre sem." - felvi.hu

2014. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, de a kérdés kiírása óta újra rájöttem, hogy mégis a 2. hely az igazi, csak amikor hirtelen megkaptam az SMS-t, hogy hova vettek fel, akkor jött egy hirtelen felindulás, hogy jobb lett volna a 3. hely, de jobban átgodolva tökéletes, hogy úgy alakoltak a dolgok ahogy.
2014. júl. 25. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!