Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért bombáz minden áruház az...

Miért bombáz minden áruház az iskolakezdési ajánlatával? Még nem kezdődik az iskola!

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. Én például középiskolás vagyok és általános iskola 1. osztály óta imádom a tanszervásárlást, egészen a mai napig. Eddig egyetlen egyszer hagytam ki. Szerintem sokkal jobb ilyenkor beszerezni a dolgokat, mint akkor, amikor már ott vagy a suliba, mert ugye pl. nálunk már első héten elkezdődik a tanítás és azért szar dolog, amikor ott vagy minden cucc nélkül a suliba. Plusz ugye amit már páran leírtak, hogy a szülőknek könnyebb több részletben megvenni (júliusban a tanszereket, augusztusban a könyveket, szeptemberben esetleg a ruhákat).
2014. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!