Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért bombáz minden áruház az...

Miért bombáz minden áruház az iskolakezdési ajánlatával? Még nem kezdődik az iskola!

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
augusztusban már karácsonyfák lesznek az áruházakban :D
2014. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az is idegesítő, de ez pláne.


Írjak a TESCO-nak?

2014. júl. 24. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha már most elkezdesz vásárolni, akkor nem egyszerre terheli meg a családi költségvetést az iskolakezdés, hanem apránként. Sokaknak könnyebb havonta 1-2 ezer forintot költeni erre, mint egyszerre 15-20 ezret.
2014. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezért ne írj a Tesconak, le se sz*rják sajnos. Így működik a marketing. Ugyanez a pálya megy akkor, amikor október végén már Mikulás csokik díszelegnek a polcokon és bombáznak játékreklámokkal bombáznak, hogy mit vegyél a gyereknek... :/
2014. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Különben meg jogos 3-mas.
2014. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én diákként majd szeptemberben veszek ami kell, adig nem idegesítem magam az iskolával.
2014. júl. 24. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem is idegesített, míg iskolás voltam. :D Egyébként azért van ez, hogy amit egy válaszoló már leírt, hogy ne nagy összeget kelljen egyszerre kiadni, hanem apránként lehet vásárolgatni. Ja és sok szülő abból a pénzből vásárol be, amit augusztus elején kap fizetésként.
2014. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az is igaz, meg gondolom. Az iskolakezdési támogatás.


Már jónéhány ilyen újságot széttéptem, most pedig mindjárt kinyomtatom az ilyen hírleveleket is, hogy azokat is széttépjem.

2014. júl. 24. 19:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld! Védd a fákat! :-D
2014. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy téged diákként ez nem érdekel, nem is kell törődnöd vele, de miért fáj, ha valakinek könnyebbséget jelent, és már most elkezdi megvenni a dolgokat apránként?
2014. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!