Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pedagógusok akik akár régen,...

Pedagógusok akik akár régen, akár mostanában kerültek a pályára milyen pozitív és most kizárólag pozitív élményekkel gazdagodtatok?

Figyelt kérdés
Szeretném hinni, hogy vannak még jó iskolák és létezik jó tanár-diák kapcsolat, akár még problémamentesség is. Remélem lesznek majd erre a kérdésre is reflexiók.
2014. márc. 11. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ugye nem nyelvtanárnak készülsz? A vesszőkkel nagyon hadilábon állsz, pedig, nagyon intelligensen akartad megfogalmazni a kérdésed. Tudod, amire van egyszerű, jól bevált magyar szó, azt felesleges idegennel helyettesíteni, hacsak nem akarsz sznob lenni, vagy többnek látszódni, mint ami vagy. Bár ez úgysem fog sikerülni.


Na ez egy reflexió. Én inkább csak válasznak hívom, bár biztos paraszt vagyok.

2014. márc. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hihi, és nekem is sikerült egy extra vesszőt berakni, de legalább részben pótoltam a kérdésből kimaradottakat.
2014. márc. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"problémamentesség" ??? Húha, ha valamibe, akkor ebbe ne remémykedj egy osztályban. Lehet, hogy én jártam rossz iskolába, de probléma csak azon az órán nem volt, amelyik elmaradt.


A 2/3-tól kérdezem: Mi van, intőt kaptál? Hehe. :-)

2014. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!