Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is ennyi kérdés kavarog...

Másnak is ennyi kérdés kavarog a fejében a régen várt pozitív teszt után?

Figyelt kérdés
Mármint, úgy értem, hogy nekem eddig csak az volt a kérdés lesz-e valaha gyerekem. 4 év próbálkozás, rengeteg gyógyszer és injekció után 2 hete pozit teszteltem, ma voltam dokinál megint és hallottam a szívhangját, a doki szerint minden rendben. De most rengeteg kérdés van a fejemben. Pl.: Meg marad-e? Egészséges lesz-e? Tudom-e majd szoptatni? és a legfontosabb " a jó anya tudok-e lenni?" De nem tudom egyikre sem a választ és ez zavar. Meg vagyok ijedve, pedig régóta erre vágyom. Vagy ez normális? Másnál is így volt? (Na tessék még két kérdés :)
2012. jún. 19. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A pozitív teszt után nekem is ezek a kérdések kezdtek a fejemben járni. Aztán sajnos elment a baba. Most újra az első kérdés jár a fejemben. :-(

Szerintem azzal teszel a legjobbat magadnak és a babának is, ha mindenféle kérdezgetés nélkül élvezed a helyzetet és boldog kismama leszel.

Nagyon gratulálok!

2012. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csak régen várt pozitív teszt után. Anyának lenni mindenki életében a legkérdésesebb és legnehezebb dolog, amit legjobban várunk, tehát mindenki izgul :)
2012. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első sajnálom, hogy elment a babád! Nekem elméletileg a vérvétel szerint minden rendben, de attól még sajnos bármi történhet :( Köszönöm a válaszokat! Sajnos nincs a közelemben senki aki ilyenben tanácsot tudna adni, anyukám 6 éve meghalt, a barátnőim meg még nem akarnak gyereket.
2012. jún. 19. 14:06
 4/9 Sókristály ***** válasza:

Én is sajnálom, kedves Első!

Amúgy a másodikkal értek egyet, nem csak régen várt babánál van így ezzel az ember. Sőt nem is csak az elsőnél, igaz, akkor már más kérdések vetődnek fel.

Szóval normális, hogy ilyenek járnak a fejedben. Drukkolok neked, hogy minden rendben legyen!

2012. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy kérdések tömkelege kavarog a fejedben:-)

Szerintem mindinki így van ezzel az első pozitív teszt után, még az is akinek elsőre sikerül. Én szerencsére ezek közé tartozom, de akkor nekem is hirtelen annyi kérdésem lett:-) Amiket meg lehet válaszolni, azokra meg is fogod kapni a választ (orvostól, rokontól, netről, újságból), amire meg nem lehet válaszolni, azokat meg jobb ha elhesegeted a fejedből! Inkább koncentrálj a babára, boldogságra, terhesség széppé tételére! És a legfontosabb a pozitív hozzáállás!! Tedd fel a kérdést magadnak: miért is történne vele baj? Hiszen úgy vártuk Őt és most itt van a szívem alatt:-) Együtt dobog a szívünk, összetartozunk:-))Nem történhet semmi baj!!

Gratulálok és sok boldogságot, jó egészséget, boldog babavárást kívánok!!

2012. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hány hetesen voltál UH hogy látták a szivverést?
2012. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
7+5 hetes vagyok ma. Olyan hihetetlen! A férjemmel a fellegekben járunk, habár neki csak egy kérdése van fiú vagy lány lesz. Köszönöm a válaszokat! Olyan jó, hogy van egy ilyen oldal, ahol az ember bármit megkérdezhet!
2012. jún. 19. 14:16
 8/9 anonim ***** válasza:
sajnos en nem tudtam orulni annakidejen az elso pozitiv tesztnek mert epp a karrierepites elejen, ferj nelkul, berben laktam es jol megvoltam az en kis eletemmel igy en azt kerdeztem miert most? miert en? hogy szabaduljak meg tole? es meg fel sem fogtam! csak a 4. honap korul kezdtem el beleelni magam hogy anya leszek! es szulok leszunk. mert osszehazasodtunk:) a kovetkezonel sokkal tudatosabban keszulok, meg fogom tartani a pozitiv tesztet is, az ultrahangokat is, mindent:)
2012. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miutan tudatosult bennem hogy babam lesz, inkabb az foglalkoztatott hogy megocsat e nekem hogy olyan rossz voltam az elejen, boldog e a hasamban, es boldog baba lesz-e majd. szerintem megbocsatott mert szulinapomon bujt elo:D
2012. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!