Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyugtassatok meg, hogy még...

Nyugtassatok meg, hogy még van időm? (szakdolgozat)

Figyelt kérdés

Pszichológia témájú szakdolgozatot írok, alapszakon. A módszerem kérdőív, ezt már kitöltettem 100 emberrel és bevezettem az adatokat a gépbe.


Lényegében január eleje óta olvasom a szakirodalmat, de nagyon lassan haladok. /most olvasom a másodikat, angol nyelven/


Magát a dolgozatot ápr.20-áig kell leadnom, de nagyon félek, hogy ilyen tempóban ez nem lesz kivitelezhető + kezdődik a gyakorlatom is.



2014. febr. 4. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van még időd.
2014. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Április még nem itt van, van időd:) Ha úgy érzed nincs annyi, és nagyon félsz, akkor hétvégente akár kicsit éjszakába nyúlóan is csinálhatod. Az még nem lesz a világ vége:) Sok sikert!
2014. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit csipkedd magad, és akkor április huszadikáig bőven befejezel mindent. Amit az utolsó mond, tényleg nem rossz ötlet. Ha úgy érzed, elmaradtál, akkor éjszaka is dolgozz az ügyön az kicsit, de persze csak abban az esetben, ha elég éber vagy hozzá, tudsz figyelni és másnap nem is kell korán kelned.

Ne aggódj, a szakdolgozat-hisztiroham közel sem ismeretlen jelenség, mindenki kétségbeesik, aztán valahogy mégis a végére jutnak a dolognak.

:)

2014. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben vagyok, csak én most állok neki. Ápr. 16 a határidő. Éjjel-nappal ezzel kell foglalkoznom...
2014. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hétköznap napi 10-12 órát dolgozok, utána mire hazaérek csigatempóban tudok csak foglalkozni a kutyámmal, vacsizni, fürdeni, pár mondatot váltani a barátommal,mert hullafáradt vagyok, így este 11 előtt nem kerülök ágyba. Na most így állok neki a szakdogának...eddig van néhány kesze-kusza oldal kimásolva könyvekből, de ez nulla... én tuti nem leszek kész április elejére:S

Sok sikert mindenkinek!:)

2014. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!