Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Károli Színháztudomán...

Kis Boróka kérdése:

Milyen a Károli Színháztudomány MA képzése?

Figyelt kérdés
Mennyire hasznos, érdekes? El lehet vele majd helyezkedni? Milyen jellegűek az órák? Van színházi gyakorlat?
2014. febr. 3. 12:35
 1/1 anonim válasza:

A képzést nem tudom, viszont a suliról tudok egy-két dolgot.

A suli ügyintézése egyenlő a nullával. Szó szerint nemérdekli őket, hogy kinek mi a baja, ha pld nem tudsz tárgyakat felvenni, vagy nem enged beregisztrálni a félévre, vagy ha akármilyen más gondod van. Hiába hívod a TO-t, nem veszik fel a telefont, vagy ha fel is veszik bunkón válaszolnak, ha személyesen mész pofákat vágnak, hogy mit képzelsz te magadról... Múlt héten pld az egyik ismerősömnek odavágták, hogy ők se akarnak ám egész nap ott lenni, pedig csak tök normálisan kérdezett valamit.

Én igaz fokszos vagyok, de nem csak velünk ilyenek. Egy másik ismerősöm alapképzésen van és az első tanítási héten még nem bírt tárgyakat felvenni.

Szóval jól gondold meg. Én már bánom, hogy a Károlira mentem.

2014. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!