Elte vagy Károli?

Figyelt kérdés

Bölcsész karra szeretnék menni, de nem tudom melyik egyetemen jobb az oktatás.

Örülnék, ha olyanok is írnának akik járnak valamelyik egyetemre:)


2014. febr. 2. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
ELTE. 13 alapszak, 59 szakirány, ennél szélesebb spektrumú képzési kínálat egyik felsőoktatási intézményben sincs. Majdnem 400 éves az egyetem, kiváló oktatók... 7. éve a HVG listáját vezeti.
2014. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg a Pázmány
2014. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ELTE
2014. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 rakatlakat válasza:
Pszichológia, töri, japán esetén a károli jobb szerintem.
2014. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én Károli BTK-s vagyok, de az ÁJK-n kell tanulnunk, mert ők úgy látták jónak, hogy pár nappal a suli kezdés előtt átrakjanak minket másik épületbe. Szóval négy nappal a tanítás kezdete előtt még úgy tudtuk, hogy a belvárosi Károli BTK-ra kell mennünk tanulni, egy nappal utána meg már kaptuk az e-mailt, hogy sajnálják, de mi nekünk az ÁJK-ra kell mennünk, alig 10km-el arrébb újpesten.


A Károli szerintem elég könnyű suli, nem igazán kell gürcölnöd, úgy hogy színvonal az csak kicsivel több mint nulla. Az ügyintézés rossz, nagyon. Ha valami bajod van, jobb ha magadnak találod ki a megoldást, mert a TO-n rendszerint pofákat vágnak, meg nem veszik fel a telefont, ha valamit nem tudsz elintézni. Jó mondjuk ez az ÁJK-n van, de a BTK-ról sincs jobb vélemény, onnan volt, hogy kiabálva küldtek ki minket, mert nem ott tanulunk és "csak" papíron vagyunk BTK-sok.


Úgy, hogy jól gondold meg hova mész. :) Én megbántam a Károlit.

2014. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azt hiszem az ELTE lesz.
2014. márc. 6. 19:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon a szaktól függ. Én is Károli BTK-s vagyok, és találkoztam jóval és rosszal, de nem bántam meg, hogy idejöttem, mert a nyelvszakok sokkal gyakorlatorientáltabbak, mint egy-két ELTE-s szakon. Találkoztam rossz tanárokkal is, de sok nagyon jó tanár van és próbálnak tényleg motiválni. És mivel majdnem minden óra szeminárium így sokkal családiasabb a közeg, a csoporttársaknak és a tanároknak sem egy arctalan senki vagy a tömegben.

Tök mindegy mit mondanak egymásról a különböző egyetemekről való emberek, mindenhol kell teljesíteni.

2014. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy a Károlin gáz lenne a színvonal, és ne lennének elvárások. Én is Károlira járok, nyelvszakra, és nagyon szeretem. Ha gondunk van, nem a TO-hoz megyünk, hanem egy nőhöz, aki a mi szakunkat dajkálja, és mindig 24 órában segít és válaszol. A TO-n sokszor undokok az emberek, nem csak a Károlin.

Szóval szakfüggő, nekem van szaktársam, aki az eltéről menekült, szóval annyira nem kell isteníteni azt a sulit se, már csak a híre nagy, és nevesebbek az oktatók, de nem biztos, hogy jól adják elő, amit tudni kell.

2014. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!