Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Számalk-szalézi szki? Vélemény?

Számalk-szalézi szki? Vélemény?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom ugyan nincs, de a lányom ide jár jelenleg is, ő szereti.
2014. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tesóm ide jár egy éve, nagyon szereti és azt mondja, hogy durván modern az egész meg használható dolgokat tanulnak. Jobb a wifi mint a munkahelyemen :D
2014. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is OKJ-s helyet keresek, eddig ez az egyik legszimpatikusabb. Olvastam róla jót és rosszat is, kicsit bizonytalan vagyok, de nekem nagyon tetszik, hogy sok képzési irány közül választhatok, mert több olyan meghirdetett képzésük is van, ami érdekel.. Van valakinek tapasztalata a grafikus vagy a mozgókép- és animációkészítő képzésről? Érdekelne a véleményetek!
2014. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

A lányom jelenleg is oda jár, nekünk az első pillanattól szimpatikus volt az iskola. Én úgy gondolom, hogy nem a véleményeknek, hanem a saját szemednek kell hinni. Remélem tetszik az iskola, mi kifejezetten szeretjük, persze, gondok mindenhol, még a legjobb egyetemeken is vannak, de itt nagyon segítőkészek voltak velünk, bármi gond is adódott.

2014. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!