Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki a SZÁMALK/ME...

Van itt olyan aki a SZÁMALK/META szakközépbe jár?

Figyelt kérdés
Írna róla véleményt? Előre is megköszönném
2013. júl. 24. 10:04
 1/9 anonim válasza:
Én a számalkba járok, szervezetlen és gyenge az oktatás, cserébe mindenért fizetni kell. Egyáltalán nem ajànlom.
2013. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekünk csak valami szolgáltatási díjat kellett fizetni, és az iskola szép, viszont sehol semmilyen véleményt nem találok róla. Köszönöm, ment a zöld
2013. júl. 24. 13:06
 3/9 anonim válasza:
Szia, a METÁBA ne menj, tapasztalatból mondom.
2013. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából mostmár mindegy, mert beiratkoztunk és egész kedvesek voltak velünk. Olvastam én is rossz véleményeket, viszont jókat is olvastam és hallottam is. Mindenesetre köszönöm a választ.
2013. júl. 31. 18:34
 5/9 anonim válasza:
Szia! Én most kezdtem szeptemberben, és eléggé tetszik. Fogászati asszisztens szakra járok. Az épület nagyon szép és modern. A tanárok jó fejek, az órákat igyekeznek érdekesen megtartani. Persze vannak gondok is. Tényleg egy kicsit szétszórt a suli. Infókat későn mondják meg, vagy nem is tudnak válaszolni a kérdéseinkre. Nincsen ellenőrző se e-napló, ami megint csak gáz szerintem. De valahogy ez még bele fér szerintem. Az órák digitalizáltak, sok képet mutatnak. Közös email címre rendszeresen küldik az órai anyagokat, így tuti nem maradsz le. :) Összességében a tanárok nagyon jók, a vizsgákra fel lehet készülni.. :) Ez már nem gimi. Nem tesznek mindent a seggünk alá.. utána kell járni a dolgoknak, tanulni kell és akkor nagyon jó suli. Ami nekem feltűnt az az, hogy mindenki baromi kedves :D Pl. ha kések óráról nem kiabálnak velem. Ha valamit nem értek elmondják még egyszer. stb. :))
2013. szept. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem tudom, miért írják itt, hogy nem érdemes a META-ba menni, meg hogy gyenge az oktatás. Én oda járok logisztikai ügyintéző képzésre, és a világon semmi bajom nincs vele! Csak pozitív tapasztalataim vannak, szerintem nagyon is megéri ide járni, tényleg használható szakmákat lehet tanulni, és jól meg is tanítják, amit kell! Ismerek más képzésre járó embereket is, és ők is azt mondják, hogy elégedettek, én még senkitől nem hallottam, és nem is tapasztaltam olyan sztorikat, amiket a neten lehet olvasni!

Szerintem csak egyesek nem akarnak tanulni, nem járnak be, ezért kirakták őket a képzésről, vagy megbuktak, és most itt szidják a sulit, hogy milyen rossz az oktatás, meg milyen gyengék, bénák a tanárok :D Igazából a tanárok jók, az anyagot leadják rendesen.

Az sem igaz, hogy mindenért fizetni kell, nem tudom ezt is miért írja az első válaszoló, én teljesen mást tapasztaltam.

2014. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem értem, mik ezek a negatív vélemények, én egyáltalán nem tapasztaltam ilyesmiket. Jó a társaság, az osztálytársak jófejek, én szeretek bejárni. Más képzésekre járó embereket is megismertem, nekik sincs semmi bajuk a sulival. Teljesen olyan, mint a legtöbb iskola, normális órákat tartanak, még a leadott anyagot is elküldik e-mailben, szóval lemaradni se lehet, ha esetleg beteg voltál és nem tudtál bent lenni órán.

Ezt a „mindenért fizetni kell” hozzászólást se értem, nem vettem észre, hogy lehúznának. A tanárok is sokat segítenek, rendesek, mindent elmagyaráznak külön is, ha kell. Én bátran ajánlom a sulit mindenkinek, szerintem megéri idejárni!

2014. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tavaly kezdtem metán, és még egy évem van. Normális suli, és páran az osztályból már együtt is lógunk. Biztos, hogy volt akinek nem jött be, de aki tanul és rendesen bejár, annak a mi osztályunkban nincs problémája. Nem árt komolyan venni.
2014. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia,

A lányom jelenleg is oda jár, nekünk az első pillanattól szimpatikus volt az iskola. Én úgy gondolom, hogy ne a véleményeknek, hanem a saját szemednek kell hinni. Remélem tetszik az iskola, mi kifejezetten szeretjük, persze, gondok mindenhol, még a legjobb egyetemeken is vannak, de itt nagyon segítőkészek voltak velünk, bármi gond is adódott.

2014. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!