Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a SZÁMALK...

Mi a véleményetek a SZÁMALK suliról? Azon belül is a 4 in 1 - Informatikai rendszergazda + CISCO és Windows képzésről.

Figyelt kérdés
Idén fogok végezni gimiben és ide szeretnék járni. De olvastam néhány hozzászólást és eléggé elbizonytalanodtam. Tudnátok segíteni?

2013. nov. 22. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Jófejek a tanárok (egy kivételével:D), és nagyon kulturált hely, szép épület (hülyeségnek hangzik, de nekem nagyon sokat számított, mikor sz@r kedvem volt, hogy mégis egy egész normális hely, zöld parkos udvar meg minden), kedvesek az ott dolgozók, és a hiányzást se írják.

Inkább maga a tanfolyam, amit választottál, azt gondolnám át még egyszer, biztos hogy megéri? Lesz ennek piaca, kapnál jó munkát ezzel? Csak mert tele van egész Bp végzős infósokkal, akik egyetemet végzettek.

2013. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

akkor szerinted minek lenne jövője? :)

2013. nov. 30. 00:54
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Én NEM az 1. válaszoló vagyok. De szerintem jövője illetve amivel el lehet helyezkedni az a hegesztő, talán a CNC-s is. stb.. Mondokvalamit. Én most jeleng ilyen ügyintézőnek tanulok, de be kell látnom hogy nem lehetmajd vele elhelyezkedni. Sok ember azért tanul egyetemekn mert vagy nem akarnak még dolgozni vagy azt gondolják hogy diplomával többet érnek. De nem ígyvan. Szerinted ha mindenki ilyen "divatszakmákat" végezne el mi lesz mondjuk az autószerelőkkel ki fogja javítani az autókat? Vagy ki fogja meg csinálna a villanyokat? Vagy ki fogja csinálni, termelni, az ételt italokat,? ha mindenki csak ilyen divatszakmát akarnak. Nem érdemes végezni ilyet csak ha nem akarsz pénzt keresni, nem akarsz néhány éven belül egy házat, haviszont szeretnél akkor én mondjuk a hegesztő szakmát ajánlom, én is odamegyek majd.:D 21/f
2014. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is az a meglátásom, hogy olyan szakmát érdemes választani, amivel el lehet helyezkedni, és nincs túljelentkezés a munkavállalók részéről. Amúgy a Meta szerintem ebben nagyon jó, nekem tetszik a képzés-kínálata.
2014. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem az öcsém jár ide, és amiket mesél, az alapján nagyon rendben van a suli (programozóként van egy kis rálátásom). Úgy tűnik a tanárok is képben vannak. Meg nagyon gyakorlatias a képzés, naprakész meg használható dolgokat tanulnak, legalábbis amit én láttam.

Sztem nem nyúlsz mellé velük.

2014. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!