Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van akkor, ha az egyetemen,...

Mi van akkor, ha az egyetemen, a vizsgám nem letteg, de szerintem meg kéne legyen?

Figyelt kérdés

Ez a vizsga irásban történt, a tanár azt mondta hétfőn lehet megtekinteni, de én nem tudok felmenni pestre bizonyos okok miatt, a tanár kedden elutazik, azt mondta február 10. -én is megtekinthetem és ha akkor kiderül, hogy hibázott akkor elintézheti, hogy felvehessem a két tantárgyam amit emiatt nem tudtam? (90% hogy hibázott) A válasz, hogy emailben elküldje az volt, hogy nincs ideje, hogy a dolgozatat scannelgesse.

(Ellnézést a hibákért, telefonról írok)


2014. jan. 26. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéled a tanárral is és bemegy helyetted egy jóbarátod.
2014. jan. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, de nem várhatod el tőle, hogy a dogádat scannelgesse...

Nézd meg február 10-én és kész.

2014. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is vártam el, csak megkérdeztem esetleg lehetne e. Amúgy, ha február 10.-én kiderül, hogy tévedett, akkor a tanár elintézheti?
2014. jan. 26. 14:21
 4/6 anonim válasza:
ha kiderül meg lett a vizsgád akkor biztos elintézhető. egyébként van aki beszkenneli szóval nem olyan vad ez a kérdés.
2014. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem elvárható, hiszen adott egy időpontot, amikor meg lehet tekinteni. Az hogy neked ez nem jó, az más téma.

Én nem bíznék ennyire egy tanárban sem, de lényegében nem tehetsz mást, szóval ez van. Nem tudom meddig ér el a keze, hogy esetleg tárgyfelvételi időszak után is feltudjon neked vetetni olyan tárgyakat, amiket kellene. Amennyiben ő beismeri, hogy hibázott, te pedig kérvényezed a tárgyfelvételt, akkor szerintem ki lehet bulizni, de nem hiszem hogy ez egyszerű. Én a tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy ilyet csak akkor ígér egy tanár, ha biztos a dolgában, vagy is szerinte nem hibázott. :)

2014. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja és aki azt javasolta nézze meg egy barát, azis kivitelezhető, esetleg fényképezze le és azonnal küldje is el, ha a tanár megengedi.

Ez viszont szintén nem minden tanárnál kivitelezhető, mert nálunk van olyan aki nem hajlandó valakinek a zh-ját más kezébe adni.

2014. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!