Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van ez? Mit tegyek hogy...

Miért van ez? Mit tegyek hogy befogadjanak?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem a gimit és úgy érzem h mondenki totál hülyének tart.Úgy értem vannak hülye pillanataim meg minden de amúgy visszahúzódó vagyok.És amikor elkezdek valamelyik menőbb csajjal vagy pasival beszélni olyankor hallgatnak egy ideig de amíg mielőtt befejezném amit akarok azt veszem észre hogy a falnak beszélek és a többiek már rég máshol vannak.Miért van ez?Ennyire utálnának?Ilyen jelentéktelen lennék?Vannak barátaim mindig is voltak de sose a menőbb körből és mindig csak kevés.Mit tegyek hogy végighalgassanak és befogadjanak maguk közé? 15/L
2009. dec. 3. 20:53
 1/5 anonim válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, szinte semmit sem tudsz tenni. Én sohasem vágytam ezekbe a "felső" körökbe, de egy osztálytársam igen, ott van mindig a közelükben, követi őket, de még most se (2 év után) sem fogadták be rendesen.
2009. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, most az a problémád, hogy nem vagy "menő" és, hogy bárhogyan nyalizol, a "menők" nem vesznek be maguk közé? Hát lehet nem véletlenül. Tudod ami nem megy nem kell erőltetni.
2009. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
87%
lehet, hogy jobban jársz, ha nem is fogadnak be a "menők"
2009. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hello! Mivel fiú vagyok ezért lehet, hogy válaszom számodra nem felhasználható, de pszichológia szakra jártam 2 évig (nem végeztem el, gépészmérnök vagyok) igy ez-lejött. Köznapi nyelven a fiúknál a leggyakoribb probléma: ugyanazon ruhát még ha tiszta is sokat viselik pl.:ugyanazon farmer pulover, gyanúba keverednek hogy homoszexuálisok>ez azért baj mert az emberek 90%-a le/szraja kia meleg vagy nem, CSAK hogy ő feltörekedhetssen, vagy leszálljanak róla bántja ezt a csoportot. Ezt te is tapasztalhatod ha megverik egy osztálytársad a többi nem pátyolgatja más- és harmadnp hanem "rugdosgatják" mivel sebezhető. Ilyen az ember majomivadékok vagyunk ennyi. A személyes higénia hiánya nagyon nehezen lemosható vétek: a herpesz, büdös száj csunya fogak, honaljszag, testszörzet milyensége, kínos és hosszú távra kiható probléma forrása lehet. Lányok nem tuom pontosan mi a trendi de ezek alapjai mindennek. Fontos probléma a nylevhordozás és tájszolás: parasztosan beszél (folyik a zab a szájából) vagy "dikkmá, níízzedmáá,"stb. Ha valaki nagyon szélsőségesen használja ezt a dialektust bajban lesz az tuti> viszont ha csak ritkábban a megfelelő időben ereszti el még poén is lehet! Indok lehet még sikertelen valeklyik tantárgyban, nyegle, síros valaki. A strébereket útálják ugyan mindig, de ha okos vagy azt javadra válhat. Valaki nem csinál házifeladatot, vagy bukásra áll: te ajáld fel a segítségedet cserébe, vagy nem iskolai problémái vannak akkor is keresd a megoldást. De fontos hogy az iylen megoldásokban a legrosszab eset az legyen hogy költsönösen kihasználjátok egymást. Pénz ne fogadj el: kérd cserébe hogy menjetek eggyütt buliba, billiárdozni stb. Az első alkalom után azzonnal akaszkodj rá. Furának tünhet amik írok de nagyon fontos: az élet nem egy amrikai film!!!! Itt nincs happyend 14-20 éves korig alakul ki a végleges személységed a dolgokhoz a problémákhoz valo viszonyulásod! hiába mondják azt hogy 26 éves korig van idő: hát persze a személység akkor érik be, de mint egy nővény a törzsnek kell előbb kifejlődnie hogy ágai lehessenek. Ha most meghátrálsz vesztes leszel vagy legjobb esetben az ego önző része hajt majd, és leszarod előbb barátaidat, később rokonaidat, és beburkolózol(nem depressziós leszel, hnem felületes kapcsolataid teszik ki az emberi kap.95%)>ez magyarországon igen gyakori FRA.o Japánban, ritka. Ha nem is sikerűl rengeteg tapasztalatot fogsz szerezni az emberi természetről és analitikusan közelíited meg az emberek. Ha anlizálod gondjaid, képességeid, ellenfeleid és az ők képességét sikeres életed lesz. Ha most "lesza*rod" vesztes leszel nézd meg a nálad 5-10 évvel idősebbeket mi történt velük: 1.: sikeres volt iskolában>vesztes lett, 2.:sikeros volt#sikeres maradt, 3.:vesztes volt#sikeres de felületes természetű önérdekű ember lett 4.:vesztes volt#sikeres és sugárzó nem önérdekű segítőkész éber és analitikus BOLDOG ember lett, 5.: vesztes volt#vesztes maradt=alkesz, szidja a kormányt tartós munkanélküli, családja szar barátai vesztesek, leszármazottjainak nem tud az örökölt adosságon kivűl mást adni!!!

NA HOVA szeretnél tartozni? melyik a legroszzabb és legjobb eshetőség. Ügyes legyél!!!!!

2009. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!:D

utolsó válaszoló: szerintem jó lettél volna pszichológusnak:D

2009. dec. 4. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!