Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hagyjam abba az egyetemet?

Hagyjam abba az egyetemet?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mit csináljak, néha már magamat szégyellem emiatt. Gimiben jó voltam nyelvekből ezért ez tűnt egyértelműnek, hogy nyelvszakos leszek. Most vagyok elsős, felvettek az ország legjobb egyetemére de én alig járok be csak amire kötelező, utálok ott lenni, nincsenek barátaim... de igazából nem is érdekel az egész, rögtön abbahagynám ha tudnám mi érdekelne helyette (mmint milyen másik szak) de egyszerűen nincs semmi ilyen. Kicsit úgy érzem, "kiégtem" 12 év tanulás után, közben meg szégyellem magamat, hogy nem értékelem a nagy szerencsémet, meg persze a szüleim felé is, tekintve hogy mennyi pénzt és energiát fektettek abba, hogy én ide eljussak!

Normális vagyok? Mit csinálhatnék?


2009. nov. 29. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 16 éve tanulok (8 ált és 8 középsuli) és nem buktam meg csak minden szakot megcsinálok amit lehet, mert azt az iskolát ismerem és szeretem.... Njo azér má unom...
2009. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tippelhetek!

SZTE-s lettél?

Mert én ott vagyok és pontosan ugyanígy érzem. SZTE életem legrosszabb döntése volt.

2009. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nem ELTE... ország top-ja

(már ne haragudj nem bántásképp mondtam)

2009. nov. 29. 22:04
 4/14 A kérdező kommentje:
ja, ne haragudj azt hittem SZIE-t írtál, de az SZTE-t én is elismerem
2009. nov. 29. 22:07
 5/14 A kérdező kommentje:
Szóval azt még elfelejtettem írni, hogy közben meg magamat is szégyellem, hogy egy ro.hadt bölcsészkart nem tudok elvégezni...
2009. nov. 29. 22:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem is felvettek volna ELTE-re, ezért is bánom, hogy SZTE-t választottam. És, ha átmennél szabadbölcsészetre?
2009. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szabadbölcsészetről kb az a véleményem, hogy időtöltésre jó csak... jajj tanultam volna jobban és most lehetnék orvostanhallgató :(
2009. nov. 29. 22:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Tanultam volna jobban és Jogász lehetnék:D Vagy közgázos, de ne TTIK-s:S
2009. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azzal vitatkoznék, hogy az ELTE a top. Igen, van neve (méég), de már csak a neve van... Bocsi. Amúgy ha nem tudod mit akarsz, passziválj egy félévet, dolgozgass, bulizz, élj, aztán majd eldől...
2009. nov. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja viszont veszíteni sem akarok évet... bár ezek után úgyis az lesz, ha elkezde(né)k valami mást... eleve egy év hátrány.

Mondjuk nagyon úgy érzem, nem ártott volna nekem egy év gimi után, de attól féltem, nehéz lesz majd jra visszaülni az iskolapadba és én szeretnék több pénzért dolgozni, mint anyám aki nem végzett egyetemet.

2009. nov. 30. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!