Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumok közül melyiket...

Gimnáziumok közül melyiket válasszam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jövőre fogok felvételizni. De már választottam egypárat. Az átlagom 5 , és a felvételit is biztosan 70+ -ra meg tudom írni. Ha tudtok tapasztalattal, infóval, bármivel szolgálni róluk, azt megköszönném. A sorrend (tetszési alapon):

-1 Kölcsey 01-es tagozata

-2 Illyés 01-es tagozata

-3 károlyi 01-es tagozata

-4 Petrik 01-es tagozata

-5 Berzeviczy 03-as tagozata

-6 Szinyei merse 97,91-es tagozatai

-7 Xántus 10-es tagozata

-8 Vörösmarty 03-as tagozata

-9 Karinthy

-10 Keleti 01-es tagozata

-11 Teleki 01,02-es tagozata

-12 szerb 21-es tagozata

-13 Berzsenyi 42-es tagozata

-14 Madách 07-es tagozata

-15 Veres péter 01-es tagozata

13/L



2013. dec. 28. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vörösmartyban a régi diákok nem szeretik a tanáraikat, de a közösség állítólag jó. az újak szeretik. - három odajáró ismerősöm van, kettőt megkérdeztem. egyik most lesz végzős, ő szerint gonoszak a tanárok. a másik gólya, de ő nagyon szereti. Van ott egy kórus, amiben állítólag ilyen musicelesre veszik a figurát, szóval nem úgy van, hogy jön a karnagy és tessék, ezt kell, hanem ilyen klubszerű.
2013. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
56%

Szerintem az Illyés nagyon jó suli! Erős iskola, és a 0. èv is nagyon hasznos. A közösség, a sportolási lehetőségek, a túrák, az iskolai programok is jók (sőt, még a kaja is sokszor finom!).

Első évben a nyelv , és az informatika lesz fontos. Elég gyorsan megszerezheted az ECDL vizsgáidat, meg persze a nyelvvizsgádat.

Hátrányt én csak annyit tudok mondani, hogy sokat kell tanulni, de ez más erős iskoláknál is így van. Remélem, hogy tudtam segíteni.

2014. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, építő jellegű kritikák voltak.
2014. jan. 6. 16:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Várom a további véleményeket!
2014. febr. 22. 09:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Végül hova mentél? Hogy sikerült a felvételid?
2014. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ( ötödik) hetedikes vagyok idén.Vagyis jövőre fogok felvételizni. De valószínűleg a Kölcsey lesz a befutó.
2014. máj. 2. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!