Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Rákóczi...

Mi a véleményetek a Rákóczi Ferenc Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Nehéz suli? Milyenek a tanárok? Milyen a hangulat? Kérlek írjatok róla, mert nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e...

Én úgy vettem észre, hogy elég konzervatív suli, mindenki elég egyszerűen öltözködik, farmernadrág tornacipő póló... Én meg szeretek extrémen öltözködni, ez ott mennyire elfogadott? Ki fognak nézni?

Egyes iskolákra eléggé jellemző, hogy kiutálják az embereket, bunkóskodnak stb. ez itt mennyire van jelen?


2009. nov. 27. 14:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

oké, előző válaszoló voltam, sok sikert!:)

a nyelvtanórát amin bent voltál sztem tuti Pelczer tanárnő tartotta:D hozzá menj, ha lehet, ő nagyon jó magyartanár. matektanárok közül Radványi Anna a legjobb, de Csutor és Guoth is jók. Spanyolból Kasza Gabriella abszolút a legjobb sztem az egész országban! Franciából Hortobágyi jó.(meg ő amúgy is jóarc:D)

most ennyi jut eszembe, vigyázz magadra, drukkolok:)

2010. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
legjobb!Rákóczi4ever!!!!!!!!!!!
2010. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!