Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek mi a véleménye a Városma...

Kinek mi a véleménye a Városmajori ill.2. Rákóczi Gimnáziumról? (budapestiek)

Figyelt kérdés
Milyen a hangulat? Közösség? Tanárok? Házi mennyisége? (nincs túl sok időm tanulni)
2010. dec. 11. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Mit csinálsz ha nincs sok időd tanulni?
2010. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
ja és amúgy II. és nem 2.
2010. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha tanulni akarsz, majd szóljál, mert akkor tudok válaszolni. Ha hangulatot akarsz, nem kell iskolába járni.
2010. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

1. Heti 5 edzésre járok és kb 5 órára érek haza.

2. Azt gondoltam senkit nem fog érdekelni hogy hogy írom ki.

3. Kitűnő tanuló vagyok és érdekel a tanulás, de nem akarok olyan suliba menni ahol mindennap csak unatkozó embereket látok.

2010. dec. 11. 16:15
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

Minek heti 5 edzés?Én még sportolni se járok:D

Menjél sporttagozatos iskolába!

2010. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ha érdekel a tanulás, akkor messze inkább a VM, mint a Rákóczi.
2010. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudtok valamit a gimikről bővebben? Tanárok stb....
2010. dec. 11. 16:42
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja, és nem vagyok olyan nagy sportoló csak van egy kis labda érzékem. Bukfenc, kézenállás, fejenállás, kötélmászás, hosszútáv futás stb... kicsit sem az én műfajom, sőt a tanár mindig csak kényszerből ad 5-öst hogy kitűnő legyek mert most a jegyeim: 5,4,3 abból természetesen a kézilabda jegy az ötös. Tehát a st nem nekem való.
2010. dec. 11. 16:50
 9/16 anonim ***** válasza:

Menj az Illyésbe Budaörsre, kicsit többet utazol(de sokan megteszik emiatt a suli miatt), ott tiszteletben tartják, ha valaki sportol, söt... Rengetegen járnak úgy oda, hogy mindennap edzésre is járnak, szuperjó hangulat, lejobbfej tanárok és suli után egy vicc az érettségi.

Házi (írásbeli) nem annyira jellemzö, de tanulni kell(szóbeli), de mivel sokak nem tudnak napról-napra tanulni a tanárok többsége nem feleltet, csak a TZ van.

2010. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy Móriczról 20 perc alatt kinnvagy.(utsó vtam)
2010. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!