Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Rákóczi...

Mi a véleményetek a Rákóczi Ferenc Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Nehéz suli? Milyenek a tanárok? Milyen a hangulat? Kérlek írjatok róla, mert nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e...

Én úgy vettem észre, hogy elég konzervatív suli, mindenki elég egyszerűen öltözködik, farmernadrág tornacipő póló... Én meg szeretek extrémen öltözködni, ez ott mennyire elfogadott? Ki fognak nézni?

Egyes iskolákra eléggé jellemző, hogy kiutálják az embereket, bunkóskodnak stb. ez itt mennyire van jelen?


2009. nov. 27. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ami Budapesten van arra gondolsz?

Voltam ott még annó felvételzni, elég erős sulinak tűnt, a diákok is átlagosak, a tanárok akikkel talákoztam segítőkészek voltak. Bánom, hogy nem oda jelentkeztem elsőre

2009. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem nehéz suli, sőt..A hangulat nem rossz, ha olyan vagy mint mindenki, hát ha tényleg nagyon eltérsz, akkor jül kinéznek.Nem túl elfogadott, van 11-2 tanár, aki biztosan szólna..

EZ egy tipikusan olyan iskola, ahol kinézik az olyat , aki más, rohadt szar, persze nemrég lett felújítva, de egyre gányabb emberek járnak ide, és minden ok nélkül szólnak be, néznek le, bántanak.Nagyon nem ajánlom.Én oda járok.Ha kell még valami szólj.

2009. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, a budapestire gondoltam, nem is tudtam, hogy van másik, azért nem írtam oda.

Második hozzászólóhoz: Hááát, nem tudom, most az alapján, amit írtál, tényleg eléggé negatívnak tűnik, fogalmam sincs, hogy ide jelentkezzek-e, még mindig nem tudom eldönteni. Amúgy meg voltam nyílt napon, és pont ezeket szűrtem le, amiket mondtál. Szinte biztos vagyok benne, hogyha megjelenik ott egy olyan ember, aki különbözik a többiektől, akkor azt rendesen kinézik. Jó, oké, azért meg tudom magam védeni, szóval annyira nem érdekel, inkább a tanárok szempontjából lenne lényeges...

Amúgy azt nem értem, hogy hogy lehet az, hogy nem lehet egyszerre németet és angolt tanulni...

2009. nov. 27. 23:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom miért:p amúgy milyen órán voltál bent?

És hanyadikos vagy?

2009. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
egy nyelvtan órán voltam bent, és nyolcadikos vagyok
2009. nov. 29. 12:34
 6/12 anonim ***** válasza:

de amúgy az óra jó volt?

hanyadikosoknál voltál?

2009. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs hanyadikosoknál voltam : D

de amúgy az óra tetszett nagyon, tényleg. néha azon voltam, hogy majdnem megszólalok, tökre elfelejtettem, hogy nyílt napon vagyok. tudtam volna mit hozzátenni. szóval a nyelvtan órát biztos élvezném, még ha a többit nem is. egyébként olyanról is hallottam, hogy van valami kommunikációs izé óra, már nem emlékszem, hogy szó szerint hogy nevezték... Azmilyen?

2009. nov. 30. 19:50
 8/12 anonim ***** válasza:

tanulásmódszertan?

etika?

2009. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon gány emberek járnak oda. a jóarcok már tavaly és korábban elballagtak, sajna a 2009/2010es tanévre csak a lúzerek maradtak, és ez egyre rosszabb lesz. már csak ronda fiúk és lányok vannak ott sajnos, bár nem tudom melyikben vagy érdekelt, pedig korábban jó volt a felhozatal:p és igen, ha nem egyen letoltnacis, deszkáscipős, kapucnispulcsis klón vagy, akkor kinéznek/lenéznek/irigykednek. ja és ez az egyenruházat a fiúkra és lányokra is vonatkozik, meg se lehet különböztetni őket:D a srácok úgy néznek ki, mint egy kislány, a lányok meg mint a fiúk.

semmi jót nem tudok mondani, a jó tanárok is elmentek már, csak néhány maradt ott, de ki tudja meddig:(

2010. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igazából nem is az az érdekes, hogy elég sok divatos emberke van, aki ugyanúgy néz ki, mert ez minden iskolában így van, mindenhol vannak sznobok, és mindenki az aktuális divat szerint öltözködik... itt csak azzal van probléma, ha valaki nem tudja elfogadni a másikat... de mindegy, én megpróbálkozom a Rákóczival, aztán lesz, ami lesz :D
2010. febr. 2. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!