Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mi az a legalsó...

Szerintetek mi az a legalsó szint ahonnan már nincs esély az államilag támogatott tovább tanulásra?

Figyelt kérdés
Tizenegyedikes vagyok és eddig nem igazán foglalkoztam a tanulással, ezért körülbelül 3,4-es átlagom lehet. Ez nagyon rossz szerintetek?
2013. dec. 26. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem a legjobb...


Amúgy meg, az egyetemre jelentkezők közel 100%-a duplázással jut be, tehát meg kell jóra írni az érettségit, és a probléma megoldva, akkor a jegyek sem számítanak.

2013. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem gimiben 3,9 volt a legjobb átlagom. Elsőre felvettek orvosira. Duplázásra kell menni és probléma megoldva.
2013. dec. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen tanáraid vannak(normális vagy keresztbetevős), de itt még, ha rákapcsolsz akkor simán tudsz duplázással jót alkotni.

Ha esetleg még se jön össze, érdemes egy év múlva újra érettségizni, egy év alatt két tantárgyból elég jól fel lehet készülni.

2013. dec. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek írták, duplázz. Nem lenne butaság egy nyelvvizsga sem a következő fél évben valamikorra beütemezve. Ha tényleg érdekel a magas pont, akkor a lustálkodásból vegyél vissza kicsit.

Egyébként számos (pl. mérnöki) szakra nem kell túl sok pont.

2013. dec. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1: én nem duplázással kerültem be, szval a 100% az túlzás.

Szerintem ne feltétlenül a duplázásra alapozz, emelt írásbelinél rossz passzba voltam és el is rontottam. Az volt a szerencsém, hogy a többi tárgyat sem hanyagoltam el.

2013. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
#5: Nem tudom, hogy a magyar szövegértés hogy sikerült, de én azt írtam, hogy KÖZEL 100%-a, ami nem azt jelenti, hogy a 100%-a.
2013. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feküdj rá a tanulásra, még duplázhatsz is.
2013. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: bocs fönök.
2013. dec. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!