Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fontos nekem a kémia és a fizika?

Fontos nekem a kémia és a fizika?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ezek a tárgyakat, nem tervezem, hogy érettségizzek akármelyikből. 10. - be járok, idén van utoljára kémia.

1. Ha nem fakultálok hányadikig van fizika és biológia, vagy ez intézményfüggő?

2. A 11. - es biológia nagyban épül a 10. - es (szerves) kémiára?

3. Az egyetemekre való felvételibe beleszámítanak a 11. - es félévi, 12. -es jegyek?

4. Negatívan érintene, hogyha látnák a felvételin, hogy pl. biológiából egy kevésbé jó jegyem van, még ha az adott egyetemi szaknál nem is számít a tantárgy?

+1. Várható a választásokkal valami komoly oktatási reform, lehet sejteni, hogy milyen?

Előre is köszönöm a rendes válaszokat.


2009. nov. 25. 17:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kötelező lesz érettségizni magyar nyelv és irodalmból, matekból, történelemből, egy nyelvből és egy természettudományos tárgyból?
2010. jan. 8. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!