Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hő- és áramlástan nehéz tárgy?

Hő- és áramlástan nehéz tárgy?

Figyelt kérdés
Például az analízishez viszonyítva?

2013. dec. 13. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért? Az analizis nehéz tárgy?
2013. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk kulon volt hotan es aramlastan (hotanbol ketto is) es mindegyik eleg csunya. Mondjuk aramlastant szerettem, a hotant viszont rohadtul nem.
2013. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, a durvábbak egyike.
2013. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első válaszolónak: Igen, ráadásul erősan tanár függő. Nekem szerencsém volt vele, elsőre át is mentem.

2013. dec. 13. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem könnyebbnek tűnt a hőtan és az áramlástan, mint az analízis. Sokkal logikusabb és életközelibb.
2013. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez is igaz. Raadasul pl szerintem analizisnek vannak olyan reszei (vektoranalizis), amit egyszeruen keptelenseg onmagaban felfogni, meg atlatni, hogy mire is jo ez az egesz. En legalabbis keptelen voltam, de valahogy atmentem, es kovetkezo felevben aramlastanon sikerult megerteni, mire jo a divergencia, rotacio, stb.
2013. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetemfüggő. Itt a Pannonon piszok nehéz.
2013. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát a miskolci gépész szakon , ha a legszivatósabb tárgyat kérdezed felsőbbévesektől az egész egyetem alatt akkor a válasz : áramlástan. Nem ritka , hogy olyan 80%-os a bukás vizsgákon.
2014. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!