Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Boronkay György Műszaki...

Boronkay György Műszaki Középiskola (Vác) vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7.-es tanuló vagyok és lenne egy pár kérdésem a suliról. Jó lenne, ha olyanok is írnának akik oda járnak.


- Milyen az iskola? Közösség, felszereltség, tanárok stb.?

- Szerintetek van úgy értelme szakközépbe menni, hogy kitűnő tanuló vagyok, tovváb szeretnék tanulnu egyetemen és műszaki irányba szeretnék indulni?

- Lehetséges szakközépben második degen yelet tanulni?

- Jól felkészít az emelt szintű érettségire (pl. idegen nylevből, matekból, fizikából)?

- Megéri napi 2 órát utazni ebbe az iskolába? Dorogon lakom, koleszba nem akarok menni, mert itthon heti 4 edzésre járok, amit nem szeretnék befejezni. Emellett lehet bírni a sulit? (edzés, utazgatás stb.)



2013. nov. 30. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%
Azért a Madách-ot sem kéne ennyire lehordani... Kinek ez tetszik, kinek az. Az egyik barátnőm oda jár, olaszon van, és neki nagyon tetszik, ős ha hiszitek ha nem, remekül megtanult olaszul.
2014. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
53%
Én is is járok, programozó szakon. Ez egy szar iskola, egy ámítás az amit nyílt napon látsz vagy az előttem szólók írnak. Tanárok ellenszenvesek és mindig kipeceznek egyes tanulokat, van aki kifejezetten gyűlölködő is, tisztelet a kivételnek, pénz soha semmire nincs, meg WC papírra se. Semmit nem tanítanak, ha tanulsz akkor tudsz, ha csak oda figyelsz órán akkor nem buksz meg. Programozás címszó alatt ami itt megy az egy 0.
2017. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!