Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolaváltás? Hogyan működik?...

Iskolaváltás? Hogyan működik? Lehet év közben?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy idén félév után nem lehet, meg hasonlók, nem tudom ebből mennyi igaz. Az első félévből már alig van hátra, nem tudom, megengednék-e, ha más nem akadály. Egyébként 9-es vagyok, és rosszabb suliból egy jobba szeretnék átmenni. Nem tudtok vmi pesti gimnáziumot, ahol van átvétel, mert a mostani osztályom tele van dorgosokkal/alkoholistákkal (nem viccelek). Valaki nem volt ilyen helyzetben ? Légyszi írjatok, életbevágóan fontos lenne. A válaszokat előre is köszönöm !
2013. nov. 28. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
melyik suliba jársz?
2013. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezö sajnos a mostina fiatalok ilyenek tisztelet a kivétel mert nagyzanak az interneten mindent eltanulnak meg a tv böl.Lány vag vagy fiu ? Lányra tippelek azlehetsz.
2013. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!