Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti ezt egy tanár?...

Megteheti ezt egy tanár? Többi lent. SOS, SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Megteheti azt egy tanár, hogy leadja az órai anyagot 20-25 perc alatt, és utána írat az adott órai anyagból egy nehéz dolgozatot 10 perc alatt?

Ha nem teheti meg, akkor mit lehet tenni, hova kell fordulni?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. nov. 17. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Észrevetted, hogy nem én vagyok az, aki kiegészítésekkel és javításokkal él, hanem te?

De ebben az esetben legyen igazad, én is leszek olyan kegyes mint te, hogy átfogalmazok:

A) A TE véleményed szerint a LEGHATÁSOSABB tanulási módszer a- 25 perc oktatás után- azonnali, struktúrától független, számonkéréssel való ismétlés/tanulás.


Nem hangsúlyozom, hogy ebben mennyi helyen van hiba, egyáltalán nem szubjektív, hanem objektív okok miatt. De te mindjárt megmondod, hogy SZÁMODRA miért is ez a tökéletes megoldás és mennyire sajnálod, hogy nem téged tanít ez a tanár. Mert ez annyira releváns...


Az A és B állítások még mindig ütik egymást.

Így újra lehetsz a jó öreg Lenke, akinek nincs igaza, de szereti védeni a bizonyítottan hibás álláspontját :)


Na, visszadobom a labdát, te jössz, egészítsd még ki pár helyen a mondanivalód, te nagy szövegértő :)

2013. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Fejezzétek be légyszives a vitatkozást a válaszadási oldalon való vitatkozást. Tőlem privátüzenetekben annyit vitázhattok, amennyit csak akartok! :) ;)
2013. nov. 17. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!