Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti ezt egy tanar?

Megteheti ezt egy tanar?

Figyelt kérdés
Fel perce hogy becsongettek .Anyukam epp akkor hiv amikor igyekszem a termembe ahol leszek.Felveszem a telefont a folyoson .Az osztalyfonokom meglat odajon hozzam mikozben a terembe sietek es telefonalok meg max ot masodpercig.Erre odajon es elkapja a telefonomat a fulemtol.Mikozben anyukam meg magyaraz valamit ..
2013. nov. 14. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
A tanárok gyakran átlépték a hatáskörüket mikor még iskolàba jártam, főleg az àltalánosban volt jellemző hogy olyan szinten bele akartak pofazni az iskolán kívüli életembe amit nagyon nehezen tűrtem.
2013. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Megteheti mert suliban a mobilnak kikapcsolt állapotban kell lennie.Ha mégsincs akkor sincs nagy gond én se szoktam csak a lényeg hogy legyen lenémítva és elő nem vedd! Főleg ne az osztályterem előtt kezdj el diskurálni.Én is diák vagyok de ezt én is povátlanságnak gondolom..ha szóltál volna neki hogy nagyon fontos a dolog biztos megengedi hogy beszélj pár percet.

14/l

2013. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyebkent az ofom az ig.helyettes es azota nagy az arca.Ja es kijelentette az osztalyomnak hogy o egyebkent utalja a gyerekeket .lol.akkor miert lett tanar.es ez mar a masodik ilyen alkalom hogy kitepi a fzlembol a telefont es rammosolyog azzal az onelegult arcaval en meg alig birom megalni hogy ne mondjam neko hogy ezt azert nem kene..
2013. nov. 14. 21:00
 4/13 A kérdező kommentje:
Oran kell hogy kikapcsolva legyen a telefon..es eppen nem oran ultem.
2013. nov. 14. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Először figyelmeztetnie kellet volna, hogy tedd le kapcsold ki és tedd el a zsebedbe, táskádba.
2013. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a suli kapuján belül kell kikapcsolva tartani.

Bocs ha rosszul tudtam csak nekünk így van:D

2013. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nalunk csak oran kell kikapcsolni.es en mindig kikapcsolom :).egyebkent nem szokott figyelmeztetni .neki evidens hogy csak ugy kitepi a kezembol..
2013. nov. 14. 21:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Megint a 2-es és a 6-os vagyok:D

Bocsi nem tudtam hogy nalatok így van.Akkor tényleg nem volt joga hozzá..nekem is van ilyen tanár aki a szemünkbe mondta hogy utálja a gyerekeket:D

(Én a helyedben már bemostam volna neki egyet ha lehetne)

2013. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, általánosban azért mások a szabályok, mint középiskolában :DD

Nálunk nem szól senki semmit, ha a folyosón telefonozunk...

Nem volt szép a tanártól, de ez nem olyan dolog, amiért sokat bírnál tenni.

2013. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat ami azt illeti nem sok kellet hogy behuzzak neki :D .de hala az egnek eros az akaraterom.
2013. nov. 14. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!