Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME-n miért szivatnak ennyire?

A BME-n miért szivatnak ennyire?

Figyelt kérdés

BME Gépész BSc-t végeztem. És most, kikerülve a nagyvilágba azt látom, hogy mindenki kvára trehány, csak összedobálja a munkáját, hogy éppen kész legyen, senki se figyel semmire maximálisan, stbstbstb.


A BME-n meg még az se volt elég, ha kva alapos voltál.


Csak az elég, ha zseni vagy!


Én nekem bukdácsolva ment az egyetem, pedig érdekelt, amit tanultam. Csak ugye nagyon gyenge gimiből mentem egyetemre, a családból elsőként. Ja meg szociális igen retardált voltam, és a BME jellemzöen nem az a hely, ahol a szociális fejlődésnek olyan jo táptalaja van. Tehát csajom se volt, amiért sirtam igen sokat. Pl volt, hogy tanultam vizsgára napokat, és a végén nem mentem el, mert rámjött a depi, hogy szüzen halok meg és hajnalig sirtam.


Ja és igen, biztos én vagyok a gyökér. Akkor elmondanám, hogy nekem ilyen ambiciózus, jol tanuló haverjaim voltak és nekik se volt nőjük! Volt, akinek azért nem, mert bár kva helyes volt, de a tanulásnak szentelte magát, de a többi srácnak úgy nem volt nője, hogy akartak volna.


Na de azóta már nagyon sokat tanultam az emberekről és a nőzés is jobban megy. De ezzel párhuzamosan meg elbutultam teljesen és én is kezdek lomha, figyelmetlen és szétszórt lenni.


És mivel nem tudtam a szakmámban elhelyzekedni végzés óta, ezért most anyámék tolnak vissza MSc-re, de én ugy érzem, hogy így 24 évesen már kevés leszek hozzá.


2013. nov. 13. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éveig tart az MSc?

Talán azt az egy-két évet még "kibírod"

2013. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát 2 éves. De és 27 évesen fogok diplomázni, milyen menő is lesz.
2013. nov. 13. 19:01
 3/7 A kérdező kommentje:
meg én dolgozni szeretnék bme mellett, ugy meg nagyon necces a 2 év alatti végzés.
2013. nov. 13. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont az olyan emberek előtt állnak nyitva a vezető pozíciók akik nem csak össze trehánykodják a munkát.
2013. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

BICCCCS PLIIIZ


vezető azokból lesz, akik a jég hátán is megélnek és karizmatikus alakok. Ezért van egy csomo egyetemről kirugott ember vezetö pozicioban, diploma nélkül.

2013. nov. 13. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nem is azokból akik kifogásokat keresnek
2013. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ócska szöveg
2013. nov. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!